Adresář fakulty a zaměstnanců

Ellen Abell

Fakulta / ředitel, BA v psychologii a rozvoji člověka | Návod

eabell@prescott.edu

9283502287

Emily Affolterová

Přidružená fakulta | Návod

eaffolter@prescott.edu

Tracey Alexander

Obchodní administrativní analytik | Obchodní kancelář

tracey.alexander@prescott.edu

9283504002

Maytha Alhassen

Přidružená fakulta | Návod

Maytha.alhassen@prescott.edu

Stephen Arce

Nastavení úschovy a události | Vybavení

stephen.arce@prescott.edu

Ellen Bashorová

Pomocná fakulta | Návod

ebashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Poradce pro finanční pomoc | Finanční pomoc

layne.baumgardner@prescott.edu

Amy Beltz

Business Office Associate | Obchodní kancelář

amy.beltz@prescott.edu

9283504009