Fakultet og personalekatalog

Victoria Abel

Adjungeret fakultet | Instruktion

vabel@prescott.edu

9283502273

Ellen Abell

Fakultet / direktør, BA i psykologi og menneskelig udvikling | Instruktion

eabell@prescott.edu

9283502287

Emily Affolter

Associate Fakultet | Instruktion

eaffolter@prescott.edu

Tracey Alexander

Business Administrative Analyst | Business Office

tracey.alexander@prescott.edu

Maytha Alhassen

Associate Fakultet | Instruktion

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Associate Fakultet | Instruktion

maltrichter@prescott.edu

Sally Ann Anderson

Adjungeret fakultet | Instruktion

sally.anderson@prescott.edu

Walt Anderson

Fakultet emeritus | Instruktion

wanderson@prescott.edu

9283502230

Alisa Andrews

Kursedesigner | Instruktion

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Custodial og begivenhedsopsætning | Faciliteter

stephen.arce@prescott.edu

Joel Barnes

Fakultet emeritus | Instruktion

jbarnes@prescott.edu

9283502206

Ellen Bashor

Adjungeret fakultet | Instruktion

ebashor@prescott.edu

Nadia Begin

Adjungeret fakultet | Instruktion

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Amy Beltz

Business Office Associate | Business Office

amy.beltz@prescott.edu

9283504009

Linda Benser

Adjungeret fakultet | Instruktion

linda.benser@prescott.edu

Ashley Benson

AmeriCorps State Team Leader (Tucson) | AZ Server

ashley.benson@prescott.edu

Jonathan Best

Adjungeret fakultet | Instruktion

jonathan.best@prescott.edu