Find min optagelsesrådgiver

Undergraduate Admissions Counselors

Brianna Lehmann

Undergraduate Admissions Counselor

Online bacheloruddannelse

Planlæg et opkald med Brianna

brianna.lehmann@prescott.edu

Annie McGarry

Undergraduate optagelser

On-Campus bacheloroptagelser

Efternavne: AE
stater: CO, NM, UT


Planlæg et opkald med Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Undergraduate optagelser

On-Campus bacheloroptagelser

Efternavne: FH
stater: TX, Sydlige AZ


Planlæg et opkald med Kenneth

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Undergraduate optagelser

On-Campus bacheloroptagelser

Efternavne: IO
stater: MT, NV


Planlæg et opkald med Calen

calen.peterson@prescott.edu

Kacey Miller

Undergraduate optagelser

On-Campus bacheloroptagelser

Efternavne: PZ


Planlæg et opkald med Kacey

kacey.miller@prescott.edu

Adgangsvejledere til kandidater

Fionna Gault

Graduate Admissions

Miljøstudier (MS), kritisk psykologi (MA) og modstandsdygtige og bæredygtige samfund (MS)

Planlæg et opkald med Fionna

fionna.gault@prescott.edu

Daniel Mendez

Graduate Admissions

Uddannelse (M.Ed), Uddannelse (MA), Uddannelsesvægt i miljøuddannelse (MA)

Planlæg et opkald med Daniel

daniel.mendez@prescott.edu

Tahreemah Middleton

Assisterende direktør for optagelser

Social Justice and Community Organizing (MA), Social and Environmental Arts Practice (MFA)

Planlæg et opkald med Tahreemah

tahreemah.middleton@prescott.edu

Mary Scarpa

Graduate Admissions

Master of Science in Sustainable Food Systems (MSFS), Master of Business Administration in Sustainable Leadership (MBA), Dual Degree Pathway MBA / MSFS

Planlæg et opkald med Mary

mary.scarpa@prescott.edu

Angelina Smith

Graduate Admissions

Ph.D. i bæredygtighedsledelse, tværfaglige studier (MA) og ledelse i udendørs uddannelse (MA)

Planlæg et opkald med Angelina

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Graduate Admissions

MS i rådgivning og beslægtede kandidatcertifikater

Planlæg et opkald med Jodi

jodi.straker@prescott.edu