Βρείτε τον Σύμβουλο Εισαγωγών μου

Προπτυχιακοί Σύμβουλοι Εισαγωγής

Χόρις Μπάτλερ

Προπτυχιακές Εισαγωγές

Online Προπτυχιακές Εισαγωγές

Προγραμματίστε μια κλήση με τη Chorissa

chorissa.butler@prescott.edu

Μπριάννα Λέμαν

Προπτυχιακός Σύμβουλος Εισαγωγής

Online Προπτυχιακό

Προγραμματίστε μια κλήση με την Brianna

brianna.lehmann@prescott.edu

Η Annie McGarry

Προπτυχιακές Εισαγωγές

Προπτυχιακές Εισαγωγές στο Πανεπιστήμιο

Επώνυμα: AE
κράτη μέλη: CO, NM, UT


Προγραμματίστε μια κλήση με την Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Προπτυχιακές Εισαγωγές

Προπτυχιακές Εισαγωγές στο Πανεπιστήμιο

Επώνυμα: FH
κράτη μέλη: TX, Νότια Α-Ω


Προγραμματίστε μια κλήση με τον Kenneth

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Προπτυχιακές Εισαγωγές

Προπτυχιακές Εισαγωγές στο Πανεπιστήμιο

Επώνυμα: IO
κράτη μέλη: MT, NV


Προγραμματίστε μια κλήση με το Calen

calen.peterson@prescott.edu

Kacey Miller

Προπτυχιακές Εισαγωγές

Προπτυχιακές Εισαγωγές στο Πανεπιστήμιο

Επώνυμα: PZ


Προγραμματίστε μια κλήση με τον Kacey

kacey.miller@prescott.edu

Σύμβουλοι Εισαγωγής Πτυχιούχων

Fionna Gault

Πτυχιακές εισαγωγές

Περιβαλλοντικές μελέτες (MS), κριτική ψυχολογία (MA) και ανθεκτικές και βιώσιμες κοινότητες (MS)

Προγραμματίστε μια κλήση με τον Fionna

fionna.gault@prescott.edu

Daniel Mendez

Πτυχιακές εισαγωγές

Εκπαίδευση (M.Ed), Εκπαίδευση (MA), Έμφαση στην εκπαίδευση στην περιβαλλοντική εκπαίδευση (MA)

Προγραμματίστε μια κλήση με τον Daniel

daniel.mendez@prescott.edu

Tahreemah Middleton

Βοηθός Διευθυντής Εισαγωγής

Κοινωνική δικαιοσύνη και οργάνωση κοινότητας (MA), πρακτική κοινωνικών και περιβαλλοντικών τεχνών (MFA)

Προγραμματίστε μια κλήση με την Tahreemah

tahreemah.middleton@prescott.edu

Μαρία Σκάρπα

Πτυχιακές εισαγωγές

Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης (MSFS), Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (MBA), Διδακτορικό Δίπλωμα MBA / MSFS

Προγραμματίστε μια κλήση με τη Μαρία

mary.scarpa@prescott.edu

Αντζελίνα Σμιθ

Πτυχιακές εισαγωγές

Διδακτορικό σε Ηγεσία Βιώσιμης Ανάπτυξης, Διεπιστημονικές Σπουδές (MA) και Υπαίθρια Εκπαίδευση (MA)

Προγραμματίστε μια κλήση με την Angelina

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Πτυχιακές εισαγωγές

MS σε Συμβουλευτική και σχετικά πιστοποιητικά μεταπτυχιακών σπουδών

Προγραμματίστε μια κλήση με τον Jodi

jodi.straker@prescott.edu