Tiedekunnan ja henkilöstön hakemisto

Ellen Abell

Kriittisen psykologian tiedekunta, perustutkinto-ohjelmat | Ohje

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

PhD-ohjelman johtaja ja tiedekunta | Ohje

eaffolter@prescott.edu

Naomi Aide

Ilmoittautumisen hallinta

naomi.aide@prescott.edu

Tracey Alexander

Liiketoiminnan hallintoanalyytikko | Business Office

tracey.alexander@prescott.edu

Mariana Altrichter

Apulainen tiedekunta perustutkinto-ohjelmia | Ohje

maltrichter@prescott.edu

Alisa Andrews

Kestävien kestävien yhteisöjen, ympäristötutkimuksen, kestävän kehityksen johtajuuden lisäaine | Ohje

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Pidätys- ja tapahtumiasetukset | laitteisto

stephen.arce@prescott.edu

Michelle Banks

Assosioitunut sosiaalisen oikeudenmukaisuuden ja yhteisöorganisoinnin tiedekunta, perustutkinto-ohjelmat | Ohje

michelle.banks@prescott.edu

Ellen Bashor

Perustutkinto-ohjelmien lisä | Ohje

ellen.bashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Taloudellisen avun neuvonantaja | Opintotuki

layne.baumgardner@prescott.edu

Michael Belt

Assosioitunut sosiaalisen oikeudenmukaisuuden ja yhteisöorganisoinnin tiedekunta, perustutkinto-ohjelmat | Ohje

michael.belt@prescott.edu

Amy Beltz

Liiketoimistoyhtiö | Business Office

amy.beltz@prescott.edu

Molly Bigknife Antonio

Associate Itsenäisten opintojen tiedekunta, perustutkinto-ohjelmat | Ohje

mbigknifeantonio@prescott.edu

Ed Boyer

Perustutkinto-ohjelmien tiedekunta | Ohje

eboyer@prescott.edu

Karen Boyle

Apulaisjohtaja, rekrytointi ja tiedotus | Opiskelijaksi

karen.boyle@prescott.edu

Meriel Brooks

Yliopistotieteiden maisteri ympäristöopinnoissa | Ohje

meriel.brooks@prescott.edu