Tiedekunnan ja henkilöstön hakemisto

Ellen Abell

Tiedekunta / johtaja, psykologian ja inhimillisen kehityksen BA | Ohje

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

PhD-ohjelman johtaja ja tiedekunta | Ohje

eaffolter@prescott.edu

Naomi Aide

Ilmoittautumisen hallinta

naomi.aide@prescott.edu

Tracey Alexander

Liiketoiminnan hallintoanalyytikko | Business Office

tracey.alexander@prescott.edu

Maytha Alhassen

Assosioitunut tiedekunta | Ohje

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Assosioitunut tiedekunta | Ohje

maltrichter@prescott.edu

Alisa Andrews

Kurssisuunnittelija | Ohje

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Pidätys- ja tapahtumiasetukset | laitteisto

stephen.arce@prescott.edu

Layne Baumgardner

Taloudellisen avun neuvonantaja | Opintotuki

layne.baumgardner@prescott.edu

Amy Beltz

Liiketoimistoyhtiö | Business Office

amy.beltz@prescott.edu