Tiedekunnan ja henkilöstön hakemisto

Layne Baumgardner

Taloudellisen avun neuvonantaja | Opintotuki

layne.baumgardner@prescott.edu

Eleanor Dailey

Taloudellisen avun neuvonantaja | Opintotuki

eleanor.dailey@prescott.edu

Bee Sena

Taloudellisen avun johtaja | Opintotuki

bsena@prescott.edu

Alix Snyder

Rahoitusaputoimintojen asiantuntija | Opintotuki

alix.snyder@prescott.edu

Jann Sulzen

Taloudellisen avun neuvonantaja | Opintotuki

jann.sulzen@prescott.edu

Lori Wiedner

Taloudellisen avun neuvonantaja | Opintotuki

lori.wiedner@prescott.edu