Imenik Fakulteta i osoblja

Ellen Abell

Fakultet / direktor, diplomirani psiholog i humani razvoj | Nastava

eabell@prescott.edu

9283502287

Emily Affolter

Vanjski fakultet | Nastava

eaffolter@prescott.edu

Tracey Alexander

Poslovni administrativni analitičar | Poslovni ured

tracey.alexander@prescott.edu

9283504002

Walt Anderson

Fakultetski emeritus | Nastava

wanderson@prescott.edu

9283502230

Alisa Andrews

Dizajner tečaja | Nastava

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Pritvor i postavljanje događaja | Postrojenja

stephen.arce@prescott.edu

Joel Barnes

Fakultetski emeritus | Nastava

jbarnes@prescott.edu

9283502206

Ellen Bashor

Pomoćni fakultet | Nastava

ebashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Savjetnik za financijsku pomoć | Financijska pomoć

layne.baumgardner@prescott.edu

Amy Beltz

Suradnik u poslovnom uredu | Poslovni ured

amy.beltz@prescott.edu

9283504009

Linda Benser

Pomoćni fakultet | Nastava

linda.benser@prescott.edu