Imenik fakulteta i osoblja

Ellen Abell

Fakultet / direktor, diplomirani psiholog i humani razvoj | Nastava

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Doktorski program i direktor fakulteta | Nastava

eaffolter@prescott.edu

Tracey Alexander

Poslovni administrativni analitičar | Poslovni ured

tracey.alexander@prescott.edu

Alisa Andrews

Dizajner tečaja | Nastava

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Pritvor i postavljanje događaja | Postrojenja

stephen.arce@prescott.edu

Ellen Bashor

Pomoćni fakultet | Nastava

ebashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Savjetnik za financijsku pomoć | Financijska pomoć

layne.baumgardner@prescott.edu

Michael Belt

Adjunktni fakultet | Nastava

mbelt@prescott.edu

Amy Beltz

Suradnik u poslovnom uredu | Poslovni ured

amy.beltz@prescott.edu