Vind mijn toelatingsadviseur

Undergraduate Admissions Counselors

Annie McGarry

Undergraduate Admissions

Toelating van studenten op de campus

Achternamen: AE
Staten: CO, NM, UT


Plan een gesprek met Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Undergraduate Admissions

Toelating van studenten op de campus

Achternamen: FH
Staten: TX, zuidelijk AZ


Plan een gesprek met Kenneth

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Undergraduate Admissions

Toelating van studenten op de campus

Achternamen: IO
Staten: MT, NV


Plan een gesprek met Calen

calen.peterson@prescott.edu

Kacey Miller

Undergraduate Admissions

Toelating van studenten op de campus

Achternamen: PZ


Plan een gesprek met Kacey

kacey.miller@prescott.edu

Graduate Admissions Counselors

Fionna Gault

Graduate Admissions

Milieustudies (MS), kritische psychologie (MA) en veerkrachtige en duurzame gemeenschappen (MS)

Plan een gesprek met Fionna

fionna.gault@prescott.edu

Daniel Mendez

Graduate Admissions

Onderwijs (M.Ed), Onderwijs (MA), Onderwijs Nadruk in milieueducatie (MA)

Plan een gesprek met Daniel

daniel.mendez@prescott.edu

Tahreemah Middleton

Assistant Director of Admissions

Sociale rechtvaardigheid en gemeenschapsorganisatie (MA), sociale en milieukunstpraktijk (MFA)

Plan een gesprek met Tahreemah

tahreemah.middleton@prescott.edu

Mary Scarpa

Graduate Admissions

Masters of Science in Sustainable Food Systems (MSFS), Masters of Business Administration in Sustainable Leadership (MBA), Dual Degree Pathway MBA / MSFS

Plan een gesprek met Mary

mary.scarpa@prescott.edu

Angelina Smith

Graduate Admissions

Ph.D. in leiderschap op het gebied van duurzaamheid, interdisciplinaire studies (MA) en leiderschap in buitenonderwijs (MA)

Plan een gesprek met Angelina

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Graduate Admissions

MS in counseling en gerelateerde afgestudeerde certificaten

Plan een gesprek met Jodi

jodi.straker@prescott.edu