Fakultet og personalekatalog

Ellen Abell

Fakultet / direktør, BA i psykologi og menneskelig utvikling | Instruksjon

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Doktorgradsdirektør og fakultet | Instruksjon

eaffolter@prescott.edu

Naomi Aide

Registreringsadministrasjon

naomi.aide@prescott.edu

Tracey Alexander

Business Administrative Analyst | Business Office

tracey.alexander@prescott.edu

Mariana Altricher

Lektor Fakultet | Instruksjon

maltrichter@prescott.edu

Sally Ann Anderson

Adjunkt Fakultet | Instruksjon

sally.anderson@prescott.edu

Alisa Andrews

Kursdesigner | Instruksjon

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Forvarings- og hendelsesoppsett | fasiliteter

stephen.arce@prescott.edu

Joel Barnes

Fakultetets emeritus | Instruksjon

jbarnes@prescott.edu

Ellen Bashor

Adjunkt Fakultet | Instruksjon

ebashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Rådgiver for økonomisk hjelp | Financial Aid

layne.baumgardner@prescott.edu

Nadia Begin

Adjunkt Fakultet | Instruksjon

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Michael Belt

Adjunktfakultet | Instruksjon

mbelt@prescott.edu

Amy Beltz

Business Office Associate | Business Office

amy.beltz@prescott.edu