Finn min innleggelsesrådgiver

Studentereksamen Rådgivere

Annie McGarry

Grunnopptak

On-Campus grunnleggende opptak

Etternavn: AE
heter det: CO, NM, UT


Planlegg en samtale med Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Grunnopptak

On-Campus grunnleggende opptak

Etternavn: FH
heter det: TX, Sør-AZ


Planlegg en samtale med Kenneth

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Grunnopptak

On-Campus grunnleggende opptak

Etternavn: IO
heter det: MT, NV


Planlegg en samtale med Calen

calen.peterson@prescott.edu

Kacey Miller

Grunnopptak

On-Campus grunnleggende opptak

Etternavn: PZ


Planlegg en samtale med Kacey

kacey.miller@prescott.edu

Rådgivere for kandidatopptak

Fionna Gault

Graduate Opptak

Miljøstudier (MS), kritisk psykologi (MA) og motstandsdyktige og bærekraftige samfunn (MS)

Planlegg en samtale med Fionna

fionna.gault@prescott.edu

Daniel Mendez

Graduate Opptak

Utdanning (M.Ed), Utdanning (MA), Utdanningsvekt i miljøopplæring (MA)

Planlegg en samtale med Daniel

daniel.mendez@prescott.edu

Tahreemah Middleton

Assisterende direktør for opptak

Social Justice and Community Organizing (MA), Social And Environmental Arts Practice (MFA)

Planlegg en samtale med Tahreemah

tahreemah.middleton@prescott.edu

Mary Scarpa

Graduate Opptak

Master of Science in Sustainable Food Systems (MSFS), Master of Business Administration in Sustainable Leadership (MBA), Dual Degree Pathway MBA / MSFS

Planlegg en samtale med Mary

mary.scarpa@prescott.edu

Angelina Smith

Graduate Opptak

Ph.D. i bærekraftsledelse, tverrfaglige studier (MA) og utendørs utdannelsesledelse (MA)

Planlegg en samtale med Angelina

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Graduate Opptak

MS i rådgivning og beslektede doktorgrader

Planlegg en samtale med Jodi

jodi.straker@prescott.edu