Wydział i personel Katalog

Victoria Abel

Wydział adiunkta | Instrukcja

vabel@prescott.edu

9283502273

Ellen Abell

Wydział / Dyrektor, licencjat z psychologii i rozwoju człowieka | Instrukcja

eabell@prescott.edu

9283502287

Emily Affolter

Associate Faculty | Instrukcja

eaffolter@prescott.edu

Tracey Alexander

Analityk administracyjny w biznesie | Biuro biznesowe

tracey.alexander@prescott.edu

9283504002

Maytha Alhassen

Associate Faculty | Instrukcja

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Associate Faculty | Instrukcja

maltrichter@prescott.edu

Walt Anderson

Emerytowany wydział | Instrukcja

wanderson@prescott.edu

9283502230

Sally Ann Anderson

Wydział adiunkta | Instrukcja

sally.anderson@prescott.edu

Alisa Andrews

Projektant kursu | Instrukcja

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Ustawienia nadzoru i zdarzeń | Udogodnienia

stephen.arce@prescott.edu

Joel Barnes

Emerytowany wydział | Instrukcja

jbarnes@prescott.edu

9283502206

Ellen Bashor

Wydział adiunkta | Instrukcja

ebashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Doradca ds. Pomocy finansowej | Pomoc finansowa

layne.baumgardner@prescott.edu

Nadia Begin

Wydział adiunkta | Instrukcja

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Amy Beltz

Współpracownik biura biznesowego | Biuro biznesowe

amy.beltz@prescott.edu

9283504009

Linda Benser

Wydział adiunkta | Instrukcja

linda.benser@prescott.edu