Katalog wydziałów i pracowników

Ellen Abell

Wydział Psychologii Krytycznej, Programy licencjackie | Instrukcja

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Doktor programu i wydział | Instrukcja

eaffolter@prescott.edu

Naomi Aide

Zarządzanie rekrutacją

naomi.aide@prescott.edu

Tracey Alexander

Analityk administracyjny w biznesie | Biuro biznesowe

tracey.alexander@prescott.edu

Mariana Altrichter

Associate Faculty of Undergraduate Programs | Instrukcja

maltrichter@prescott.edu

Alisa Andrews

Adiunkt ds. Odpornych, zrównoważonych społeczności, studiów środowiskowych, przywództwa w zakresie zrównoważonego rozwoju | Instrukcja

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Ustawienia nadzoru i zdarzeń | Udogodnienia

stephen.arce@prescott.edu

Michelle Banks

Powiązany Wydział Sprawiedliwości Społecznej i Organizacji Społecznych, Programy licencjackie | Instrukcja

michelle.banks@prescott.edu

Joel Barnes

Emeritus Wydział Programów Licencjackich | Instrukcja

jbarnes@prescott.edu

Ellen Bashor

Adiunkt ds. Programów licencjackich | Instrukcja

ellen.bashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Doradca ds. Pomocy finansowej | Pomoc finansowa

layne.baumgardner@prescott.edu

Michael Belt

Powiązany Wydział Sprawiedliwości Społecznej i Organizacji Społecznych, Programy licencjackie | Instrukcja

michael.belt@prescott.edu

Amy Beltz

Współpracownik biura biznesowego | Biuro biznesowe

amy.beltz@prescott.edu

Molly Bigknife Antonio

Associate Faculty of Independent Studies, licencjackie programy | Instrukcja

mbigknifeantonio@prescott.edu

Ed Boyer

Wydział programów licencjackich | Instrukcja

eboyer@prescott.edu

Karen Boyle

Zastępca dyrektora ds. Rekrutacji, rekrutacji i pomocy | Rekrutacja

karen.boyle@prescott.edu

Meriel Brooks

Adiunkt na wydziale magistra nauk o środowisku | Instrukcja

meriel.brooks@prescott.edu