Directorul facultăților și al personalului

Ellen Abell

Facultatea de Psihologie Critică, programe de licență | instrucție

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Director de doctorat și facultate | instrucție

eaffolter@prescott.edu

Naomi Aide

Managementul înscrierii

naomi.aide@prescott.edu

Tracey Alexander

Analist administrativ de afaceri | Biroul de Afaceri

tracey.alexander@prescott.edu

Mariana Altrichter

Facultatea asociată de programe de licență | instrucție

maltrichter@prescott.edu

Alisa Andrews

Adjunct al comunităților durabile rezistente, studii de mediu, leadership durabil | instrucție

alisa.andrews@prescott.edu

Ștefan Arce

Configurare custodie și eveniment | Facilități

stephen.arce@prescott.edu

Michelle Banks

Facultatea asociată de justiție socială și organizare comunitară, programe de licență | instrucție

michelle.banks@prescott.edu

Joel Barnes

Facultatea Emerită a programelor de licență | instrucție

jbarnes@prescott.edu

Ellen Bashor

Adjunct al programelor de licență | instrucție

ellen.bashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Consilier pentru ajutor financiar | Ajutor financiar

layne.baumgardner@prescott.edu

Michael Belt

Facultatea asociată de justiție socială și organizare comunitară, programe de licență | instrucție

michael.belt@prescott.edu

Amy Beltz

Business Office asociat | Biroul de Afaceri

amy.beltz@prescott.edu

Molly Bigknife Antonio

Facultatea de studii independente, programe de licență | instrucție

mbigknifeantonio@prescott.edu

Ed Boyer

Facultatea de programe de licență | instrucție

eboyer@prescott.edu

Karen Boyle

Director asociat de admitere, recrutare și informare | admitere

karen.boyle@prescott.edu

Meriel Brooks

Facultatea Adjunctă în MS în Studii de Mediu | instrucție

meriel.brooks@prescott.edu