Lista facultăților și a personalului

Victoria Abel

Facultatea adjunctă | instrucție

vabel@prescott.edu

Ellen Abell

Facultate / Director, licență în psihologie și dezvoltare umană | instrucție

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Director de doctorat și facultate | instrucție

eaffolter@prescott.edu

Naomi Aide

Managementul înscrierii

naomi.aide@prescott.edu

Tracey Alexander

Analist administrativ de afaceri | Biroul de Afaceri

tracey.alexander@prescott.edu

Maytha Alhassen

Facultatea asociată | instrucție

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Facultatea asociată | instrucție

maltrichter@prescott.edu

Sally Ann Anderson

Facultatea adjunctă | instrucție

sally.anderson@prescott.edu

Alisa Andrews

Proiectant curs | instrucție

alisa.andrews@prescott.edu

Ștefan Arce

Configurare custodie și eveniment | Facilități

stephen.arce@prescott.edu

Michelle Banks

Facultatea asociată | instrucție

Michelle.Banks@student.prescott.edu

Ellen Bashor

Facultatea adjunctă | instrucție

ebashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Consilier pentru ajutor financiar | Ajutor financiar

layne.baumgardner@prescott.edu

Nadia Începe

Facultatea adjunctă | instrucție

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Michael Belt

Facultatea adjunctă | instrucție

mbelt@prescott.edu

Amy Beltz

Business Office asociat | Biroul de Afaceri

amy.beltz@prescott.edu