Găsiți-mi consilierul pentru admitere

Consilieri de admitere la licență

Annie McGarry

Admitere la studii universitare

Admisii la licență în campus

Numele de familie: AE
statele: CO, NM, UT


Programează un apel cu Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Admitere la studii universitare

Admisii la licență în campus

Numele de familie: FH
statele: TX, AZ de Sud


Programează un apel cu Kenneth

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Admitere la studii universitare

Admisii la licență în campus

Numele de familie: IO
statele: MT, NV


Programează un apel cu Calen

calen.peterson@prescott.edu

Kacey Miller

Admitere la studii universitare

Admisii la licență în campus

Numele de familie: PZ


Programează un apel cu Kacey

kacey.miller@prescott.edu

Consilieri absolvenți de admitere

Fionna Gault

Admisii absolvenți

Studii de mediu (MS), Psihologie critică (MA) și Comunități rezistente și durabile (MS)

Programează un apel cu Fionna

fionna.gault@prescott.edu

Daniel Mendez

Admisii absolvenți

Educație (M.Ed), Educație (MA), Emfazarea educației în educația de mediu (MA)

Programează un apel cu Daniel

daniel.mendez@prescott.edu

Tahreemah Middleton

Asistent director de admitere

Justiție socială și organizare comunitară (MA), practici de artă socială și de mediu (MAE)

Programați un apel cu Tahreemah

tahreemah.middleton@prescott.edu

Mary Scarpa

Admisii absolvenți

Masterat în științe în sisteme alimentare durabile (MSFS), masterat în administrarea afacerilor în leadership sustenabil (MBA), grad de două grade MBA / MSFS

Programează un apel cu Maria

mary.scarpa@prescott.edu

Angelina Smith

Admisii absolvenți

Doctorat în leadership durabil, studii interdisciplinare (MA) și leadership în educație în aer liber (MA)

Programează un apel cu Angelina

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Admisii absolvenți

MS în consiliere și certificate de absolvire aferente

Programează un apel cu Jodi

jodi.straker@prescott.edu