Fakultets- och personalförteckningen

Ellen Abell

Fakultet / chef, BA i psykologi och mänsklig utveckling | Instruktion

eabell@prescott.edu

Naomi Aide

Registreringshantering

naomi.aide@prescott.edu

Maytha Alhassen

Associerad fakultet | Instruktion

Maytha.alhassen@prescott.edu

Alisa Andrews

Kursdesigner | Instruktion

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Förvarings- och evenemangsinställningar | faciliteter

stephen.arce@prescott.edu

Michelle Banks

Associerad fakultet | Instruktion

Michelle.Banks@student.prescott.edu

Ellen Bashor

Adjunktfakultet | Instruktion

ebashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Rådgivare för finansiellt stöd | Finansiellt stöd

layne.baumgardner@prescott.edu

Nadia Begin

Adjunktfakultet | Instruktion

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Michael Belt

Adjunktfakultet | Instruktion

mbelt@prescott.edu

Amy Beltz

Business Office Associate | Affärskontor

amy.beltz@prescott.edu

Linda Benser

Adjunktfakultet | Instruktion

linda.benser@prescott.edu

Jonathan Best

Adjunktfakultet | Instruktion

jonathan.best@prescott.edu